Metrostav Development

Lokalita

Lokalita

Celá lokalita má bohatou občanskou vybavenost. Doslova přes ulici najdete obchody pro každodenní nákup, ve vedlejším domě je supermarket Albert, kousek dál Billa nebo Lidl, u kterého si můžete také dobít svůj elektromobil. Mezitím se můžete skvěle najíst v některé z místních vyhlášených restaurací nebo načerpat energii v krásné kavárně.

Okolí rezidenčního projektu nabízí spoustu sportovního vyžití pro všechny. Najdete tady venkovní posilovnu, squashovou halu, fotbalovou akademii, tenisové kurty, fitness centrum, aquapark nebo bowling. S dětmi se můžete vydat na některé z dětských hřišť nebo potrénovat na dopravním hřišti. Co ale oceníte nejvíce, je docházková vzdálenost do Prokopského údolí.

Procházkou se pak přes Dalejské údolí dostanete až do Jinonic, Radlic, na Zlíchov i Dívčí hrady. Krásný je i výběh pro koně Převalského mezi Zlíchovem a Radlicemi. Je zcela jisté, že okolní přírodu si doslova zamilujete.

Pro pohodlí všech rezidentů je v lokalitě také pošta nebo obvodní lékař, zubař či lékárna. A co děti? Pro ty je tady několik mateřských škol a dvě základní školy. Také městská knihovna v docházkové vzdálenosti, stejně jako Kulturní a rodinné centrum Barrandov, kde rodiče s dětmi objeví velké množství kroužků a mimoškolních aktivit.

Kontaktujte nás